AJFF HALDEN

Stiftet 1938 - Tilsluttet NJFF

DSCN0269 sverres_fjerde_5kg___ rebecca_og_laksen2 Fluesona 009_0004 mortenw lerdue DSCN0243 DSCN1805 kjellr dscn1739 makrell Rune_Andersen_5+1kg Fluesona 005_0001 DSCN0330 Arild i kjent posisjon Bornholm 2004 dscn1783 steinar_hare2 dscn1757 dscn1670 DSCN0337 Ovre 014_0003 Nedre 009_0004 femsjoen tommy6_1kg Ovre 005_0002

Styret og utvalg 2020

  • PDF

Valg - AJFF – Halden - 2020


Hovedstyre:


Leder: Bjarne Granli, valgt for 1 år

Nestleder: John Edquist, gjenstår 1 år

Sekretær: Jon Remi Prang, gjenvalg 1 år

Kasserer: Per - Arne Gjødalstuen, gjenstår 1 år

Studiesekretær: Martin M. Petersen, valgt for 1 år

Styremedlem (1): Camilla Johansen, gjenvalgt 2 år

Styremedlem (2): Anne-Lise Johansen, gjenstår 1 år

Varamedlem (1):

Varamedlem (2): Terje Amundsen, valgt for 1 år

Varamedlem (3): Bent Rørmyr, valgt for 1 år.


Barne- og Ungdomsutvalget, velges for 1 år:

Leder: 

Medlemmer: 

 

Hytteutvalget Enningdalen, velges for 1 år.

Leder: Rolf Ganerød

Medlemmer: Bent Rørmyr, Mona Ganerød, Fredrik Henriksen, Lars Erik Høiby.


Bekkeutvalget / Fiskeutvalget, velges for 1 år:

Leder: Jon Terje Vaglen

Nestleder: Simen Skammelsrud

Medlemmer: Pål Espen Thorvik, Morten Dalby,  Geir Morten Karlsen, Ragnar Itland, Lars Erik Høiby, Vidar Thoresen.


Elveutvalget, velges for 1 år:

Leder: Bjarne Granli.

Medlemmer: Geir Jensen, Ragnar Itland, Camilla Johansen, Kent H. Hansen, Tommy Svendsen.


Kvinnekontakt: Camilla Johansen. Velges for 2 år.

 

Klekkeriutvalget, velges for 1 år:

Leder: Rolf Ganerød.

Medlemmer: Olav Nesbakken, Morten Waldenstrøm, Henning Labråten,Terje Amundsen, Simen Skammelsrud, Michael Jensen.


Tistautvalget, velges for 1 år:

Leder: Terje Amundsen

Medlemmer: Geir Morten Karlsen, Vidar Thoresen, Ekrem Potorqoj, Michael Jensen, Tommy Gundersen.


Lerdueutvalget, velges for 1 år:

Leder: Arild Dahl.

Medlemmer: Lars Ole Bergstrøm, Ole Kristian Nybøle, Thomas Hansen.


Jaktutvalget, vel:ges for 1 år

Leder: Roald Larsen.

Medlemmer: Per-Arne Gjødalstuen, Sten Gunnar Wang, Jon Remi Prang, Rino Andreassen. 

Elgbanen i Svendsdalen:

Leder: Roy Egil Nilsen, gjenstår 1 år for 2 år.

Medlem: Egil Brekke, gjenvalgt 2 år.


Fest-, arrangements- og husutvalget, velges for 1 år:

Leder: Anne - Lise Johansen.

Medlemmer: Mona Ganerød, John Edquist, Per-Arne Gjødalstuen, Gro Mette Nilsen, Mona Gjødalstuen, Roald Larsen, Jon Remi Prang.

 

Bueskytterutvalg, velges for 1 år:

Leder: Per - Ole Rørmyr.

 
Fiskebørs, velges for 1 år: Olav Nesbakken

Webredaktør, velges for 1 år: Rune Andersen 

Matrialforvalter, velges for 1 år: Kent Hansen 

 

Revisorer:

Medlem: Steinar Torp, gjenvalg 2 år
Personlig vara: Morten Dalby, gjenvalg 2 år.
 
Medlem: Ole Kjølerbakken, gjenstår 1 år
Personlig vara: Gro Mette Nilsen, gjenstår 1 år.

 

Prosjekt- og finansutvalget:

Leder: Stian Skammelsrud.

Medlemmer: Ole Kjølerbakken, Roy Egil Nilsen, Per - Arne Gjødalstuen.


Valgkomité:

Leder: Gro Mette Nilsen, gjenstår 1 år

Medlem 2 år: Arild Martinsen, gjenstår 2 år

Medlem 3 år: Steinar Torp, valgt for 3 år.

Sist oppdatert onsdag 11. mars 2020 22:24

You are here Styret/Utvalg 2020